9.1 C
İstanbul
Cumartesi, Nisan 17, 2021

Halı Saha Futbol Turnuvası

Genel Bilgiler

Halı Saha Futbol Turnuvası en fazla 32 takımın katılımı ile gerçekleşecektir.Başvurular turnuva tarihinden 10 gün önceye kadar yapılabilir.Turnuva Güz Sezonu ve Yaz Sezonu olmak üzere iki sezondan oluşur.Güz Sezonu 1 Kasım 2019 ve Yaz Sezonu 1 Temmuz 2019 tarihlerinde başlayacaktır.

Turnuva Ödülü, Halı Saha Masrafları, İkramlar ve Hediyeler, Özel Baskılı Formalar, Servis, Ulaşım ve diğer tüm masraflar için her oyuncudan(yedekler hariç) 200 TL talep edilmektedir.Turnuva sezonu boyunca katılımcılardan başka herhangi bir ücret kesinlikle alınmayacaktır.Turnuvaya katılan her takım en az 3 maç yapacaktır.Ayrıca her oyuncuya özel baskılı forma verilecektir.(isteğe bağlı)

Turnuva sezonu sonunda dereceye giren ilk 3 takım ödüllendirilecektir.
Şampiyon olan takım büyük ödül olan 10.000 TL‘nin sahibi olacaktır.Ayrıca şampiyon olan takıma şampiyonluk kupası ve madalyaları verilecektir. 2. ve 3. olan takıma ise madalya ve sürpriz hediyeler verilecektir.
Turnuva sezonu sonunda birinci ve sonuncu olan takımlar özel davetli olarak sonraki turnuva sezonuna çağrılacak olup bu takımlardan herhangi bir ücreti alınmayacaktır.

Halı sahaya ulaşım ortak belirlenen noktalardan özel servislerle yapılacaktır.

Turnuva sezonunda şampiyon olan turnuvall.com sitesinde ve sosyal ağlarda yayınlanacak olup takıma büyük ödül ve kupa-madalya verilecektir.

Ayrıca turnuvada gol kralı, en centilmen oyuncular ve en iyi kaleci – en iyi defans oyuncuları – en iyi orta saha oyuncuları – en iyi forvet oyuncuları ödülleri verilecektir.

Not: Turnuvaya katılan oyuncular farklı amatör takım izleyicileri tarafından da izleneceği için genç arkadaşlar adına bir fırsattır.

Oyun Kuralları

 • Oyun, biri kaleci olmak üzere her biri en çok 6 oyuncudan oluşan iki takım arasında oynanır. Eğer takımlardan birinde 4’den az oyuncu varsa, o maç başlatılamaz.
 • İki ile dört arasında olmak üzere yedek oyuncu sayısı belirtilmelidir.
 • Turnuva 4 takımlı gruplar arasında yapılacak olan ikili karşılaşmalar ile başlanır.Grup içinde her takım diğer takımlar ile maç yapacaktır.Gruplar sonunda, grup birinci ve ikincileri elemelere kalır. Gruplarda puanlarda eşitlik olması durumunda 1. ve 2. takımı belirlemek için “ikili averaja” (Takımların birbirleri ile yaptıkları karşılaşma sonucuna) bakılır. Eşitlik yine bozulmazsa gol averajına göre karar verilir. Eğer farklı bir yöntem üzerinde karar verilmemişse eşleşmeler daha sonra duyurulan adreste ve tarihte belirlenir. Grup birincileri diğer grubun ikincileriyle eşleşir.Daha sonra oynanacak eleme maçları ile çeyrek final, yarı final ve final maçlar ile sezon şampiyonu belirlenir.
 • Ligde galibiyet 3, beraberlik 1, yenilgi 0 puan olarak değerlendirilir.
 • Elemasyon turlarındaki müsabakalar, berabere sonuçlanması halinde, uzatmalara gidilmeden direkt penaltı atışlarına geçilecektir.
 • Her maç süresi 60 dakikadır. (30 dakika x 2 devre), Oyuncu değişikliği hakkı 3’tür. Çıkan
  oyuncu tekrar giremez.
 • Devre arası en az 10 dakikadır.
 • Bütün maçlarda, yedek oyuncuların isimleri maç başlamadan önce hakeme
  verilmelidir. İsmi verilmeyen yedek oyuncular maçta oynayamazlar.
 • Her maç, oyun kurallarını uygulamada tam yetkili olarak atanan bir hakem
  tarafından yönetilir.
 • Hakemin bir golün kabul edilip edilmemesi ve maç sonucu da dahil oyunla ilgili
  kararları nihaidir.
 • Hakem, oyunu yeniden başlatmamış veya maçı bitirmemiş olması kaydı ile, bir
  kararını sadece yanlış olduğunu fark ettiğinde değiştirebilir.
 • Bir oyuncu sadece bir takımda oynayabilir, başka takımda oynayamaz.
 • Maçına eksik oyuncu ile gelen takım en az 1 kaleci 4 oyuncu ile oyuna başlayabilir. Daha azı halinde, hiç gelmemesi durumunda ve maç başlama saatinden 10 dakika geç gelmesi durumunda karşılaşma hakem tarafından tatil edilir ve o takım 3-0 hükmen yenik sayılır. Ayrıca maç içinde bir takımın 3 kırmızı kart görüp 4 kişi kalması halinde o takım o anda galip bile olsa 3-0 hükmen yenik sayılır, rakip galipse o anki skor geçerli sayılır.
 • Takımlar maç saatinden en az 5 dakika önce sahada hazır bulunacaktır.
 • Takımlar, listelerine aktif lisansa sahip olan en fazla 2 oyuncu yazabilirler.
 • Takımlar, listelerine 01.01.2013 tarihinden itibaren lisansı işlem görmemiş sporcuları lisanssız oyuncu olarak yazabilirler.
 • Tüm maçlarda geri pas kuralı vardır.(Kafa ve vücudun üst kısmıyla verilen pası kaleci alabilir)
 • Maçtan sonra yapılacak yazılı itirazlar ise en geç 24 saat içerisinde tertip komitesine ulaştırılmak zorundadır. Bunun haricindeki itirazlar değerlendirme dışında bırakılacaktır. İtirazlar en kısa sürede tertip komitesi tarafından değerlendirilerek internet sayfalarında yayınlanır.

Aşağıdaki formu kullanarak hızlı ve kolayca bu heyecanlı, eğlenceli ve ödüllü turnuvaya başvurunuzu yapabilirsiniz.Bu formda yazdığınız bilgiler ön kayıt olduğu için bu bilgileri dilerseniz daha sonra tekrar değiştirebilirsiniz.Aklınıza takılan herhangi bir sorunu “İletişim” sayfası aracılığıyla bize yazmaktan çekinmeyin lütfen.
Turnuvall.com tüm takımlara ve oyunculara başarılar diler…

Halı Saha Futbol Turnuvası Başlıyor! Heyecanla beklenen en büyük ve en ödüllü halı saha futbol turnuvası temmuz ayının ilk haftasında resmen başlıyor! Turnuvaya katılan takımların bu aşamadan sonra asıl kayıtlarını kesin olarak yaptırmaları gerekmektedir.Aksi takdirde yaptıkları ön başvuru geçersiz olup turnuvaya...
Merhaba arkadaşlar çok sık bir şekilde bize sorduğunuz halı sahalar nerede, maçlar nerede oynanacak sorusuna açıklık getirmek istiyoruz. Maçların oynanacağı halı sahalar her ildeki katılımcıların çoğunlukta olduğu yakın yerlerde belirlenecek. Halı saha futbol turnuvası kayıtları hala devam ettiği için bu...
Halı Saha Futbol Turnuvası Başvuruları Devam Ediyor! Sizde hemen geç kalmadan sınırlı katılımcı arasında yerinizi alın hem eğlenin  ve bu heyecana ortak olun hem de büyük ödül olan 10.000 TL ve özel hediyelerin sahibi olun.Lütfen ön kaydınızı yapmadan önce turnuva...
Değerli katılımcılar, Güz Sezonunda(1 Kasım) düzenlenecek olan halı saha turnuvasına yeterli katılım sağlanamamasından dolayı turnuva ileri bir tarihe ertelenmiştir.Yeterli katılımın sağlanması durumunda en yakın tarih veya en geç sonraki sezonda turnuva yapılacaktır.Katılımın yeterli sayıya ulaşması durumunda sonraki sezon beklenmeden en...

Turnuva Henüz Başlamadı.
Fikstür Hazır Değil.

Turnuva Henüz Başlamadı.
Puan Durumu Hazır Değil.

Etiketler: İstanbul, Halı Saha Turnuvası, Futbol Turnuvası, Turnuvall, 2019 Halı Saha Turnuvası, istanbul halı saha turnuvaları, halı saha ligi, futbol istanbul, halı saha turnuvası kuralları, futbol turnuvası düzenlemek, ödüllü halı saha turnuvaları, ankara halı saha turnuvaları, halı saha turnuvası, futbol turnuvası ,isatnbul halı saha turnuvası, ankara halı saha turnuvası, izmir halı saha turnuvası, antalya halı saha turnuvası, bursa halı saha turnuvası, 2018 halı saha turnuvası, 2019 halı saha turnuvası, halı saha turnuvası 2019, ödüllü halı saha turnuvası, halı saha turnuvaları, halı saha turnuvası başvuru, halı saha turnuvası başvuru şartları, halı saha turnuvası katılım şartları, halı saha turnuvası kuralları, halı saha turnuvası kayıt, halı saha turnuvası başvuru

Ödüllü Turnuvalar, Halı Saha Futbol Turnuvası, Basketbol Turnuvası, Tavla Turnuvası, Satranç TurnuvasıTurnuvall.com, Halı Saha Futbol Turnuvası, İstanbul Halı Saha Turnuvası, Ödüllü Halı Saha TurnuvasıTurnuvall.com, Satranç Turnuvası, İstanbul Satranç Turnuvası, Ödüllü Satranç TurnuvasıTurnuvall.com, Tavla Turnuvası, İstanbul Tavla Turnuvası, Ödüllü Tavla Turnuvası
Turnuvall.com
Aklınıza takılan bir şey mi var?
Bize Sorun,Cevaplayalım!
Powered by