Merhaba arkadaşlar çok sık bir şekilde bize sorduğunuz halı sahalar nerede, maçlar nerede oynanacak sorusuna açıklık getirmek istiyoruz.

Maçların oynanacağı halı sahalar her ildeki katılımcıların çoğunlukta olduğu yakın yerlerde belirlenecek. Halı saha futbol turnuvası kayıtları hala devam ettiği için bu aşamada henüz halı sahalar belli değil. Turnuva tarihinden ortalama bir ay önceden katılımcıların çoğunlukta olduğu bölgeler tespit edilecek ve bu bölgelere yakın yerlerdeki halı sahalar belirlenip site üzerinden bu halı sahalar duyurulacak.

Ayrıca oyuncuların halı sahaya ulaşımı için ortak noktalar belirlenecek ve oyuncular özel servisler ile halı sahaya getirilip maçtan sonra tekrar servisler ile belirlenen ortak noktalara bırakılacak.Bu isteğe bağlı bir hizmettir ve bunun için ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Halı saha futbol turnuvası kayıtları devam ediyor. Aşağıdaki “Kayıt Ol” bağlantısından turnuvaya ön kaydınızı yapabilirsiniz. Ön kayıt için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Kayıt Ol!

Bir Cevap Yazın