Halı Saha Futbol Turnuvası Başlıyor!

Heyecanla beklenen en büyük ve en ödüllü halı saha futbol turnuvası temmuz ayının ilk haftasında resmen başlıyor!

Turnuvaya katılan takımların bu aşamadan sonra asıl kayıtlarını kesin olarak yaptırmaları gerekmektedir.Aksi takdirde yaptıkları ön başvuru geçersiz olup turnuvaya katılamayacaklardır.

Asıl kayıtları yapılması için takım kaptanın takımın yedekleriyle birlikte tüm oyuncuların ad, soyad ve yaş bilgisini iletsim@turnuvall.com adresine veya buraya tıklayarak bize göndermeleri ardında 0541 801 16 10 nolu telefonu arayarak teğit almaları gerekmektedir.

* En son 31 Mayıs 2019‘a kadar takım bilgilerinin gönderilmesi ve turnuva ücretinin ödenmesi gerekmektedir.

Takım bilgisinin gönderilmesinin ardından turnuva katılım ücretinin ödenmesi gerekmektedir.Bunun için aşağıda bulunan hesap numaralarına Havale / EFT ile ödeme yapabilirsiniz.Ödeme yaparken açıklama kısmına mutlaka takım kaptanı ad, soyad ve takım adı yazmalısınız.

HALK BANKASI
Hesap No: 01035914
IBAN: TR62 0001 2009 7580 0001 0359 14
Şube: 758 / CAĞALOĞLU / İSTANBUL ŞB.
Alıcı Adı: Ahmet Aytanözü

Ödeme ile ilgili herhangi bir sorun olursa veya ödeme yapmak için alternatif bir yol gerekiyorsa lütfe buraya tıklayarak bize bildirin.

Ödeme yaptıktan sonra turnuvaya kesin kaydınız yapılmış olacak ve takım kaptanına turnuva katılım kartı kargo ile gönderilecektir.Turnuvaya gelirken size gönderilen bu kartı mutlaka yanınızda getiriniz.

Henüz turnuvaya katılmadıysanız hemen geç kalmadan turnuvaya katılın!

Tüm Takımlara Başarılar…

Bir Cevap Yazın